Crosscare Limited

CROSSCARE LIMITED

Spoločnosť Crosscare Limited vyrába a distribuuje zdravotnícke výrobky do celej Európy a Spojených štátov amerických. Svoje vedúce postavenie zastalo predovšetkým v oblasti výskumu dojčenskej koliky u detí.  Výsledkom sú Colief® kvapky pre dojčatá, ku ktorým sa pridružila aj rada ďalších produktov, ktoré pomáhajú (už aj slovenským) mamičkám pri starostlivosti o bábätko.

BREATHE EASY VAPOR RUB

Colief® Breathe Easy Vapor Rub (balzam pre ľahšie dýchanie) obsahuje jedinečnú zmes prírodných látok, ktoré upokojujú a uľahčujú dýchanie. Po aplikácii na pokožku, telesné teplo zahrieva balzam, čím sa uvoľňujú pary s prospešnými účinkami trvajúcimi celé hodiny. Colief® Breathe Easy Vapor Rub je vhodný od veku 3 mesiacov.

Balenie: 30 g
EAN kód: 5014302000120
Kartón: 10 ks

COLIEF vitamín D3 kvapky

Colief® Vitamín D3 kvapky sú výživový doplnok bohatý na vitamín D3 a predstavujú vhodný spôsob, ako získať odporúčanú dennú dávku vitamínu D. Vitamín D prispieva k normálnemu vývinu kostí a zubov u dojčiat a malých detí a k udržaniu zdravých kostí a zubov u mamičiek aj budúcich mamičiek. Pomáha udržiavať normálnu funkciu imunitného systému. Vhodné od 2. mesiaca.

Balenie: 20 ml
EAN kód: 5014302000274
Kartón: 12 ks